SEARCH

Świat

Dlaczego warto jechać na wakacje all inclusive?

Świat 2 marca, 2022 1 Comments

Wakacje all inclusive, czyli wszystko w cenie to bardzo popularne oferty wyjazdów na zagraniczne wczasy. Korzystając z takiej opcji, nie musimy martwić się o zakwaterowanie, wyżywienie i transport. Jest to świetna alternatywa zarówno dla osób podróżujących samotnie jak i rodzin z dziećmi. Dlaczego warto wybrać się na wakacje w formule all inclusive? Podpowiadamy.

read more

Odkryj nieznane zakątki Dubaju z liniami Emirates

Świat 12 marca, 2021 0 Comments

Dubaj to największe miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich i coraz popularniejszy kierunek wśród turystów, szczególnie zimą, kiedy szukamy słonecznego miejsca na wypoczynek. Ta ponad trzymilionowa metropolia to miejsce, w którym arabskie tradycje przeplatają się z nowoczesną mieszanką kultur. Najwspanialsze wieżowce świata, wyspy palmowe czy piękna Dubai Marina to flagowe atrakcje tego miasta. Oferuje ono turystom również bogactwo kulturowe – niezwykłą historię i tradycje, jak również możliwość obcowania z piękną naturą tego regionu.

read more

Zaskakująca różnorodność gospodarstw Roter Hahn

Świat 12 marca, 2021 0 Comments

Różne style architektoniczne gospodarstw zrzeszonych pod marką Roter Hahn w Południowym Tyrolu mogą mile zaskoczyć odwiedzających ten malowniczy region. Są to zarówno zabytkowe, jak i nowoczesne zabudowy, a także nieoczywiste połączenia współczesnych i tradycyjnych rozwiązań. Warto przyjechać tu o każdej porze roku, także wiosną, kiedy przyroda odradza się do życia, a krajobrazy są wyjątkowe i niezapomniane.

read more

Podróże po Europie w czasie pandemii

Świat 9 marca, 2021 0 Comments

Podróżowanie po Europie jest możliwe, mimo że pandemia narzuca wszystkim ograniczenia, a MSZ apeluje o unikanie wyjazdów, jeśli nie są one konieczne. Kto mimo wszystko chce podróżować, powinien wiedzieć, że nie w każdym kraju przepisy związane z COVID-19 są takie same. Specjaliści BATIST Medical, w ramach kampanii społecznej „Chrońmy się”, podsumowali istniejące wymogi dotyczące przyjazdów obcokrajowców do tych krajów europejskich, które Polacy od lat najliczniej odwiedzają.

read more