SEARCH

Podróżuj w 2021 roku dzięki specjalnym taryfom Emirates

Podróżuj w 2021 roku dzięki specjalnym taryfom Emirates

Emirates rozpoczynają długo wyczekiwaną globalną wyprzedaż, aby zainspirować i zachęcić podróżnych do kontaktu z rodziną i przyjaciółmi, a także do odkrywania niezwykłych miejsc na świecie w nadchodzącym roku. Dzięki atrakcyjnym ofertom klienci Emirates będą mogli nadrobić stracony czas i wygodnie podróżować w nowym 2021 roku.

Ceny w obie strony w klasie ekonomicznej z Polski zaczynają się od 1999 zł do Dubaju, 2529 zł na Wyspy Oceanu Indyjskiego, 2519 zł do Afryki, 2589 zł na Daleki Wschód i 2689 zł do Azji Zachodniej. Z kolei ceny na podróże w obie strony w klasie biznes zaczynają się od 9299 zł do Dubaju, 12059 zł na Wyspy Oceanu Indyjskiego, 7799 zł na Daleki Wschód, 7689 zł do Azji Zachodniej oraz 9219 zł do Afryki.

Rezerwacji należy dokonać od 11 do 25 stycznia na podróż między 11 stycznia a 15 czerwca 2021 r.

Klienci Emirates mogą podróżować ze spokojem dzięki elastycznym opcjom rezerwacji i ubezpieczeniu podróżnemu od wielu ryzyk, w tym ubezpieczeniu COVID-19 na każdy lot.

Emirates Skywards, program lojalnościowy Emirates i flydubai, zapewnia swoim członkom jak najlepsze wykorzystanie podróży dzięki specjalnemu systemowi „Gotówka + mile”. W przypadku rezerwacji dokonanych od 3 do 20 stycznia 2021 r. na podróż w okresie od 3 stycznia do 15 czerwca 2021 r. można skorzystać ze specjalnej oferty. 2000 mil Skywards odpowiada 20 USD za loty w klasie ekonomicznej, a 2000 mil Skywards to równowartość 40 USD za loty w klasach pierwszej i biznes. Ponieważ nie ma minimalnej liczby mil potrzebnych do wydania, członkowie Skywards mogą zapłacić za część ceny biletu, nawet za 1 milę.

Emirates słyną ze swoich wiodących w branży usług i produktów we wszystkich klasach podróży

Klienci mogą przeglądać ponad 4500 kanałów na żądanie w wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej ice, a także korzystać z wielodaniowych posiłków inspirowanych różnymi kuchniami świata i bezpłatnymi napojami w każdej klasie.

Aby uzyskać więcej informacji, w tym jak rezerwować loty, należy skontaktować się z biurem podróży lub odwiedzić stronę www.emirates.com.

My Emirates Pass zamienia kartę pokładową Emirates w kartę członkowską. Jest to ekskluzywna oferta, która powraca w tym roku i dajr podróżnym jeszcze więcej możliwości tańszego zwiedzania Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Klienci Emirates latający do Dubaju i przez Dubaj od 1 stycznia do 30 września 2021 r. mogą skorzystać z ekskluzywnych ofert, po prostu okazując kartę pokładową Emirates i ważny dokument tożsamości w jednym z uczestniczących w promocji punktów sprzedaży. W ofercie znajdują się zniżki, które można wykorzystać w ponad 300 restauracjach na terenie całego kraju oraz w ponad 35 spa w światowej klasy hotelach. Karta pokładowa Emirates to również oferty na wiele atrakcji turystycznych, w tym park wodny Aquaventure i bilet At the Top na Burj Khalifa. Pełną listę uczestniczących punktów sprzedaży można znaleźć tutaj: emirates.com/myemiratespass.*

* obowiązuje regulamin

Elastyczność i pewność: polityka rezerwacji Emirates daje klientom elastyczność oraz pewność planowania ich podróży. Klienci, którzy kupią bilety na podróż zaplanowaną na 30 czerwca 2021 albo przed tą datą, mogą elastycznie wprowadzać zmiany w podróży. Mają możliwość zmiany daty podróży, przedłużenia ważności biletu o 2 lata. Więcej informacji znajduje się tutaj.

Pewna podróż: klienci linii Emirates mogą spokojnie planować lot dzięki pierwszemu w branży ubezpieczeniu od wielu ryzyk i ochronie przed COVID-19. Będą mu bezpłatnie podlegać podróżni, którzy kupili bilety od 1 grudnia 2020 r. Oferta Emirates obejmuje także ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków podczas podróży, związanych z uprawianiem sportów zimowych, na wypadek utraty rzeczy osobistych czy zakłóceń podróży spowodowanych nieoczekiwanym zaleceniami dotyczącymi przemieszczania się czy związanych z zamknięciem przestrzeni powietrznej. Więcej informacji znajduje się pod linkiem.

Zdrowie i bezpieczeństwo: Emirates wdrożyły kompleksowy zestaw środków na każdym etapie podróży, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i pracownikom zarówno w trakcie lotu, jak i przed wejściem na pokład. Podróżującym rozdawane są bezpłatne zestawy higieniczne zawierające maski, rękawiczki, środki dezynfekujące i chusteczki antybakteryjne. Więcej informacji na temat środków bezpieczeństwa i usług dostępnych podczas każdego lotu można znaleźć na stronie: www.emirates.com/yoursafety.

You May Also Like

Leave a Reply