SEARCH

Wybierając hotel, coraz częściej kierujemy się opiniami innych

Wybierając hotel, coraz częściej kierujemy się opiniami innych

Aż 83 proc. podróżnych, uczestniczących w ankiecie TripAdvisor, przyznało, że decyzję o wyborze hotelu lub innego miejsca noclegowego, podejmuje dopiero po zapoznaniu się z opiniami o obiekcie i sprawdzeniu jego pozycji w rankingu. Dlaczego kierujemy się opiniami innych? Ponieważ chcemy upewnić się, że miejsce do którego się udajemy, spełni nasze oczekiwania. Jeżeli większość turystów zachwala dany obiekt, to rośnie prawdopodobienstwo, że i my będziemy zadowoleni. Podobnie wygląda kwestia oceny. Wyższa punktacja mówi nam o lepszej jakości obiektu i obsłudze.

O tym, że warto zabiegać o opinie, przekonał się Hotel SPA Dr Irena Eris Polnica Zdrój. W tegorocznej edycji rankingu przeprowadzonego przez TripAdvisor hotel znalazł się w gronie TOP 25 najlepszych hoteli w Polsce, otrzymując nagrodę Travellers’ Choice 2019 w trzech kategoriach: Najlepsze hotele, Hotele z najlepszą obsługą oraz Najlepsze hotele luksusowe. Warte podkreślenia jest to, że w kategorii “Luksus” hotel znalazł się na pierwszym miejscu po raz trzeci z rzędu. W historii polskiego rankingu, żaden hotel jeszcze tego nie dokonał.

Ustanowiona w 2002 roku nagroda Travellers’ Choice to najwyższe wyróżnienie w serwisie TripAdvisor

To także jedna z najważniejszych nagród w branży turystycznej, gdyż jest przyznawana, co roku ,na podstawie milionów recenzji oraz opinii podróżnych z całego świata i zaledwie 1% najlepszych hoteli znajdujących się na portalu ją otrzymuje. Stanowi ona wyróżnienie dla „najlepszych spośród najlepszych” w takich dziedzinach jak poziom obsługi, jakość czy zadowolenie klientów, a otrzymują je hotele i inne obiekty oferujące zakwaterowanie.

TripAdvisor działa w 49 krajach i skupiaj największą społeczność podróżnych na świecie. Jego strony są odwiedzane średnio 456 milionów razy miesięcznie i można na nich znaleźć ponad 660 milionów recenzji oraz opinii na temat przeszło 7,7 milionów obiektów zakwaterowania, restauracji i atrakcji. Stanowi skarbnicę wiedzy, stworzoną przez samych podróżników, na temat, gdzie warto pojechać, co zobaczyć i zwiedzić oraz gdzie zjeść i przenocować. Dzięki temu można w pełni zaplanować każdy wyjazd, wybierając dla siebie najlepsze rozwiązania.

You May Also Like

Leave a Reply