SEARCH

Art de Noël. Christmas Couture – moda na Święta w hotelach Sofitel

Art de Noël. Christmas Couture – moda na Święta w hotelach Sofitel

Celebracja Bożego Narodzenia – Art de Noël – jest dla Sofitel Hotels & Resorts, ambasadorów francuskiej kultury na całym świecie, jednym z najważniejszych wydarzeń. Co roku marka ta wybiera magiczny i niepowtarzalny motyw przewodni, który towarzyszy gościom w czasie Świąt. Tegoroczny, pełen nawiązań do świata mody wystrój hotelowych przestrzeni pozwoli poczuć, jak wielkim projektantem Świąt jest właśnie Sofitel.

Wywodząca się z Francji, pierwsza międzynarodowa marka luksusowych hoteli Sofitel Hotels & Resorts jest uznanym na całym świecie ambasadorem francuskiego stylu i sztuki życia. Działając zgodnie z filozofią Live the French Way wyznacza standardy komfortu i gościnności oraz dba najwyższą jakość doznań – również tych duchowych.

W tym roku, w okresie Świąt Bożego Narodzenia, każdy z hoteli Sofitel oferować będzie wyjątkową podróż w świat mody. Inspiracją do stworzenia tego typu dekoracji jest świat Haute Couture, dzięki któremu w każdym z obiektów przeżyć będzie można francuską radość z życia i zobaczyć nowe oblicze ponadczasowej elegancji.

Sofitel Warsaw Victoria

Celebracja Art de Noël w położonym w samym sercu Warszawy Sofitel Warsaw Victoria widoczna jest przede wszystkim w postaci wyjątkowej, zlokalizowanej w holu różowej, wykonanej z tkanin, choinki. Dekorację kaskadową wypełniły natomiast trzy piękne, nawiązujące do świata mody sylwetki – połączenie kobiecości i świątecznych, zielonych akcentów. Drobnymi, widocznymi w niemal każdej przestrzeni detalami są także różowe, obecne na biurku Concierge’a, w recepcji oraz w Victoria Lounge Bar i lobby ozdoby i różowe choinki.

Sofitel Wrocław Old Town

Magiczna atmosfera świata mody towarzyszyć będzie także tym, którzy Święta Bożego Narodzenia zechcą spędzić we wnętrzach Sofitel Wrocław Old Town. Gości powita niezwykła choinka w kształcie sukienki z długim trenem. Pozostałe dekoracje, obecne we wnętrzu łączy zabytkowa maszyna do szycia. Stojące na niej tiulowe choinki, wspólnie z nawiązującymi do motywu Haute Couture bombkami w kształcie flakoników z perfumami i dekoracjami imitującymi perełki, swoim blaskiem podkreślają ten niezwykły dla hotelu okres.

Sofitel Grand Sopot

Łącząc marzenia z wakacjami nad Morzem Bałtyckim i pobytem w hotelu, a także tworząc nastrój ciepłych, domowych Świąt, Sofitel Grand Sopot postawił na klasyczną, zlokalizowaną w holu choinkę. Wyróżnia ją jednak nietypowy wystrój, na który składają się małe torebki, czapki, a także ozdoby ze szkła czy złote paski. Podobne, utrzymane w tym samym klimacie drzewko, obecne jest także w przestrzeni Le Bar. W oknach restauracji Art Deco znalazły się natomiast dyskretne światła i ozdoby, a stoły przyozdobione zostały sylwetką manekina ubranego w świąteczną modę – zielone gałązki i modne tkaniny. Piękne, widoczne po zmroku, oświetlenie Sofitel Grand Sopot uzupełnione zostało o delikatne lampki znajdujących się na terenie obiektu drzew.

Sofitel Budapest Chain Bridge

Dominującym kolorem w świątecznym wystroju hotelu Sofitel Budapest Chain Bridge jest złoto. W połączeniu z pastelowymi kolorami choinki, akcentami w postaci krawieckich nożyc, flakonu perfum z wzorem lamparta, a także wszechobecnym w świecie mody czerwonym dywanem i stylowymi, oświetlającymi manekina lampami, stanowi doskonałe uzupełnienie motywu Christmas Couture w hotelach Sofitel.

You May Also Like

Leave a Reply