SEARCH

Sen bogów, idealnie dopasowana oferta Hypnos Contract Beds

Sen bogów, idealnie dopasowana oferta Hypnos Contract Beds

– W łóżku spędzamy średnio aż jedną trzecią życia i warto pamiętać, że nie ma drugiego takiego mebla, który by w tak dużym stopniu wpływał na nasze samopoczucie i zdrowie. O to, by kręgosłup w nocy pozostawał w linii prostej, a każdy centymetr ciała miał podparcie dba właśnie materac. Nieodpowiedni powoduje, że w nocy się wybudzamy, co z kolei prowadzi do zaburzenia głębokiej fazy snu, a ona jest kluczowa, jeśli chodzi o regenerację – przekonuje Bartłomiej Świtkowski, ekspert w dziedzinie dobrego snu, właściciel Home & Hotel Solutions, przedstawiciela Hypnos Contract Beds w Polsce.

Piąte pokolenie

Hypnos to brytyjska firma rodzinna o ponad stuletniej tradycji. Wielokrotnie nagradzana, od pokoleń związana z rodziną królewską. W 1929 roku za swoje produkty otrzymała akredytację brytyjskiej rodziny królewskiej – Royal Warrant of Appointment i może się nią szczycić do dziś. Hypnos wytwarza łóżka tradycyjnymi, rzemieślniczymi metodami. Czerpie z tradycji, wykorzystując jednocześnie najnowsze badania i technologie. Ręcznie wykonane w warsztatach w Buckinghamshire materace i łóżka Hypnos można znaleźć na luksusowych jachtach, w pałacach i najlepszych hotelach.

Dookoła świata

Hypnos Contract Beds jest czołowym dostawcą łóżek hotelowych nie tylko w Europie, lecz i na całym świecie. Eksperci marki wiedzą, że każdy hotel i każdy z gości ma odmienne potrzeby i oczekiwania. Dlatego rozwiązania, które proponuje brytyjska firma są bardzo zróżnicowane, dopasowane do rodzaju obiektu i wielkości hotelowego pokoju. Także oferta marki reprezentowanej w Polsce przez Home& Hotel Solutions (www.hhsolutions.pl) pod względem wzornictwa jest różnorodna. Hypnos Contract Beds jest dedykowanym dostawcą łóżek i materacy do renomowanych sieci hotelowych takich jak Marriott International, InterContinental Hotel Group, The RoccoForte Collection, Campbell Gray Hotels, Premier Inn, Corinthia, Millennium, Jumeirah i Van der Valk, a także w uroczych hotelach butikowych. W Polsce najlepiej wyspać możemy się w Katowicach, w Court Yard by Marriott i Marriott Moxy, w Warszawie – Marriott Renaissance, w Court Yard by Marriott i Marriott Moxy w Szczecinie oraz w poznańskim Marriott Moxy i rzeszowskim Holiday Inn Express, a także w hotelu Quadrille Relais & Châteaux w Gdyni, Aries Hotel & Spa w Zakopanem oraz w Wiśle, Nicolaus Hotel & Culinary w Toruniu.

Osiem kroków ku doskonałości

Wyspecjalizowany zespół zarządzania projektami zapewnia klientom serwis składający się z ośmiu etapów. Począwszy od konsultacji i stworzenia projektu na specjalne zamówienie, poprzez dostawę, instalację, aż po utylizację starego łóżka oraz dożywotnie wsparcie marketingowe. To połączenie korzyści praktycznych i finansowych jest tym, co wyróżnia łóżka kontraktowe marki Hypnos. Na doskonałość serwisu wpływa niewątpliwie rozległa sieć przedstawicieli zaopatrujących klientów hotelowych lokalnie. Zespół wyspecjalizowanych przedstawicieli hotelarstwa kontraktowego znajduje się także w Polsce.

Bezpiecznie, higienicznie, wygodnie

Na wysoką jakość materacy Hypnos Contract Beds mają wpływ dziesiątki elementów, między innymi: wypełnienie, tkaniny, ognioodporność, fachowe pikowanie, które zwiększa trwałość produktu, środki zapobiegające owadom, przewiewność, konfiguracja sprężyn kieszeniowych. Technologia HypnosProtect ™ zapewnia najbezpieczniejsze, najczystsze i najzdrowsze środowisko do spania. AntiBug Hypnos Protect™ to skuteczna ochrona przed rozmnażaniem się roztoczy, pluskiew, bakterii oraz powstawaniem grzybów. Każdy z materacy poddawany jest specjalnym testom – Pressure Mapping (mapowaniu nacisku). Testy te mają za zadanie zbadanie siły nacisku z jaką ciało oddziałuje na materac. To najważniejsze, by hotelowy gość niezależnie od postury, wzrostu, wagi czuł taki sam, doskonały komfort snu. Wszystkie łóżka i materace Hypnos posiadają aktualne, bardzo wysokie atesty trudnopalności CRIB-5. Pięcioletnia gwarancja świadczy o  trwałości produktów Hypnos Contract Beds.

You May Also Like

Leave a Reply