SEARCH

Wakacje nad morzem z wypadem na morze – pomysł dla rodzin

Wakacje nad morzem z wypadem na morze – pomysł dla rodzin

Ahoj! Stań się wilkiem morskim choć na jeden dzień! Jeśli tego lata wybierasz się z rodziną nad polskie morze, sprawdź co kryje się za jego horyzontem. Zmieńcie perspektywę i poczujcie piękno królestwa Neptuna z pokładu słonecznego Stena Spirit lub Stena Vision – jednych z największych statków na Bałtyku. Morska przygoda dla całej rodziny to nie koniec atrakcji – na pokładzie najmłodsi będą mogli się bawić podczas całodziennych, bezpłatnych animacji. Słoneczny rejs ze Stena Line dla całej 4-osobowej rodziny można kupić już od 350 zł, przez całe lato.

Kiedy już znudzą się spacery po plaży, szukamy czegoś ciekawego i dostępnego cenowo, co będziemy wspominać cały rok. Mamy dobry pomysł dla rodzin spędzających tegoroczne wakacje nad polskim morzem: przepłynąć je! Sprawdźcie Pakiet Rodzinny ze Stena Line, a w niewysokiej cenie całą gromadką zobaczycie coś ekstra tego lata. Podczas 24-godzinnego rejsu wielkim statkiem Stena Line przemierzycie Bałtyk i będziecie mieli okazję podziwiać szkierowe wysepki archipelagu Karlskrony na jego drugim brzegu.

Najlepszym sposobem, aby doświadczyć Bałtyku na pełnym morzu są rejsy wakacyjne ze Stena Line, które trwają jeden dzień i jedną noc. Wielkie statki Stena Vision i Stena Spirit wypływają z gdyńskiego portu, a wieczorem docierają do brzegów Karlskrony. Szkiery archipelagu ponad 30 tysięcy wysp malują się na horyzoncie już późnym popołudniem, by w słońcu i morskiej bryzie zapewnić podróżnym niezapomniany widok i piękne zdjęcia.

Wakacyjne rejsy ze Stena Line to morska przygoda dla każdego

Mali i ci więksi odkrywcy mogą poznać statek i poczuć się wilkami morskimi, a na dzieci w wieku 4-12 lat czeka dodatkowo całodzienny program bezpiecznych aktywności pod okiem profesjonalnych animatorów. W programie animacji znajdą się zabawy ruchowe i warsztaty plastyczne, quiz filmowy, a nawet warsztaty cyrkowe z nauką żonglowania dla najmłodszych. Na dorosłych czekają leżaki na pokładzie słonecznym, bar na rufie statku i dużo relaksu, a wieczorem bary i restauracje. Cena Pakietu Rodzinnego zawiera też wygodną kabinę z łazienką, co zapewni odpoczynek po atrakcjach i wygodny nocleg na statku.

Pakiety rodzinne kuszą również niską ceną – wyjazd z noclegiem dla całej 4-osobowej rodziny to kwota już od 350 zł, a pakiet zawiera: rejs promem do Szwecji i z powrotem dla 4 osób; kabinę 4-os wewnętrzną z łazienką i TV; animacje dla dzieci na statku (do końca wakacji). Warunkiem skorzystania z pakietu rodzinnego jest zabranie ze sobą przynajmniej jednego dziecka do lat 15. To jak? Płyniemy?

You May Also Like

Leave a Reply