SEARCH

Niezapomniany wypoczynek w Pobierowie

Niezapomniany wypoczynek w Pobierowie

Pobierowo to miejscowość znajdująca się na Wybrzeżu Rewalskim. Nie bez powodu tak chętnie wybieramy ten kierunek podczas planowania wakacji. Domki Pobierowo zachęcają nowoczesnością, komfortem i wyjątkowym klimatem. Okazuje się, że to miejsce kryje w sobie wiele atrakcji. W najbliższej okolicy z pewnością nie będziemy się nudzić. Jakie miejsca warto odwiedzić w Pobierowie? Czy wynajem domku jest dobrym rozwiązaniem? gdzie szukać ciekawych propozycji?

Pobierowo – najciekawsze atrakcje

Niezwykle polecany w Pobierowie jest Park Miniatur i Kolejek. To świetny park rozrywki dla całej rodziny, który łączy w sobie funkcje edukacyjne i rozrywkowe. Co jeszcze można zobaczyć w Pobierowie? Atrakcją jest bez wątpienia mocno zdewastowany domek letniskowy, w którym mieszkała Ewa Braun. To kochanka i żona Adolfa Hitlera, która jest postacią znaną na całym świecie. Co ciekawe, praktycznie każda przyjezdna osoba chce zobaczyć, gdzie mieszkała bliska osoba Hitlera. Jeśli chodzi o zabytki, nie zapominajmy o Hotelu. To ciekawy obiekt, które aktualnie jest prowadzony przez Uniwersytet Szczeciński.

Historyczne miejsca

Pobierowo jest pełna atrakcji historycznych, które z pewnością zadowolą każdego miłośnika historii. W odległości kilku kilometrów od centrum można podziwiać wiele unikalnych zabytków. Najsłynniejsze są ruiny kościoła średniowiecznego w Trzęsaczu. Dzieje tego miejsca wskazuje nam Multimedialne Muzeum na Klifie. Turystów przyciąga także kościół pw. Miłosierdzia Bożego. Z całą rodziną możemy wybrać się także do Muzeum Rybołówstwa Morskiego i na latarnię morską. W pobliskim Lędzinie podziwiać będziemy holenderski wiatrak.

Pamiętajmy o tym, aby zarezerwować wcześniej nocleg w nadmorskim miejscu. W tym wypadku na uznanie zasługują domki Pobierowo. Skorzystają z nich pojedyncze osoby, pary, rodziny z dziećmi, seniorzy – praktycznie każdy może liczyć na komfortowy nocleg.

Domki Pobierowo

Domki Pobierowo są położone bardzo blisko morza. W każdej chwili można udać się pieszo na piaszczystą plażę, podziwiając piękne krajobrazy. Obiekt Holiday&Park Resort Pobierowo oferuje noclegi przez cały rok w apartamentach i domkach. Goście korzystają z wielu udogodnień, które uprzyjemniają pobyt.  Na jakie atrakcje możemy liczyć? W restauracji zjemy pyszne śniadania i obiadokolacje. Z kolei podczas wypoczynku skorzystamy z basenów zewnętrznych, wewnętrznych, placów zabaw dla dzieci, animacji dla dzieci i dorosłych itp. Tak wiele propozycji sprawia, że nie będziemy się nudzić nawet w deszczowy dzień.

Wyjątkowy klimat nad morzem jest uwielbiany przez turystów nie tylko latem. Chętnie odwiedzamy Pobierowo także zimą, wiosną i jesienią, podziwiając bezkresne morze i przyrodę. Pamiętajmy o tym, że doskonałym miejscem noclegowym są domki Pobierowo. Warto wcześniej zarezerwować domek, co da nam pewność zachowania komfortu przez cały pobyt. Klimatyczne domki są tworzone z myślą o wymagających gościach, którzy lubią korzystać z wielu atrakcji i udogodnień. Takie wakacje na długo pozostają w pamięci.

You May Also Like

Leave a Reply