SEARCH

Błękitny San – I Ogólnopolski Spływ Kajakowy

Błękitny San – I Ogólnopolski Spływ Kajakowy

Wczoraj zakończył się organizowany przez Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną I Ogólnopolski Spływ Kajakowy „Błękitny San”. Odpłyń z nami! (4 – 6 czerwca 2021 r.)

W imprezie turystycznej wzięło udział 120 miłośników kajaków, którzy łącznie do pokonania mieli 94 km Szlaku Wodnego „Błękitny San”. Trasa spływu została wytyczona na odcinku: Temeszów – Słonne – Krasiczyn – Przemyśl, fragmencie wyjątkowo malowniczym i atrakcyjnym widokowo. Uczestniczący w spływie wodniacy mogli podziwiać m.in. piękne obszary Pogórza Przemyskiego. Metę spływu stanowił Przemyśl – jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Organizator zagwarantował także nocleg w równie historycznym i niebagatelnym miejscu jakim są tereny Parku Zamkowego w Krasiczynie.

BŁĘKITNY SAN. I Ogólnopolski Spływ Kajakowy poświęcony jest promocji obszaru turystycznego doliny rzeki San oraz turystyki wodnej w województwie podkarpackim. Celem wydarzenia jest promocja walorów turystycznych gmin, przez, które przepływa rzeka San i zapoznanie się z nadrzecznymi walorami krajobrazowo-przyrodniczymi oraz propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia.

Błękitny San - I Ogólnopolski Spływ Kajakowy - voyage.pl

Organizator spływu: Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna

Realizator spływu: Water Team

Partnerzy spływu: Związek Gmin Turystycznych Pogórza Dynowskiego oraz Związek Gmin Fortecznych Twierdzy Przemyśl


fot. Arch. Miasta Przemyśl

You May Also Like

Leave a Reply