SEARCH

Cały sezon pracują na te głosy. Znamy już najlepsze atrakcje dla dzieci 2020!

Cały sezon pracują na te głosy. Znamy już najlepsze atrakcje dla dzieci 2020!

Serwis dzieckowpodrozy.pl, co roku publikuje ranking najlepszych atrakcji dla dzieci. O pozycjach zajmowanych przez atrakcje decydują jednak internauci! Znamy już wyniki tegorocznego głosowania. Oto 10 miejsc, które zdaniem głosujących najlepiej odwiedzić w czasie rodzinnego wypoczynku.

Turystyka rodzinna rozwija się niezwykle dynamicznie. Sprawia to, że co roku pojawia się wiele nowych atrakcji, oferty są cały czas aktualizowane i rozbudowywane, a jakość dostarczanych przez nie przeżyć rośnie. Serwis dzieckowpodrozy.pl pomaga rodzinom wybrać najlepsze propozycje spędzenia wolnego czasu, przedstawiając i sprawdzając oferty zarówno kultowych, jak i nowo powstałych miejsc.

W grudniu redakcja serwisu opublikowała listę 60 nominowanych – atrakcji różnego rodzaju, z całej Polski

To kolejna edycja rankingu i cieszyła się ona ogromnym zainteresowaniem. Stronę jej poświęconą przeglądało prawie 90 tysięcy osób, a na atrakcje oddano 25 tysięcy głosów.

Wśród nominowanych były parki rozrywki, nietypowe muzea, centra nauki oraz obiekty historyczne. W wyniku głosowania internautów w finałowej dziesiątce znalazły się: Afrykarium, czyli oceanarium wrocławskiego zoo, Farma Iluzji w miejscowości Mościska, Bajka Pana Kleksa – obiekt związany z przygodami słynnego profesora, w Katowicach, Kopalnia Złota – Złoty Stok, interaktywne centrum pszczelarstwa w Kleczy Dolnej – Apilandia, Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, Kopalnia Soli Wieliczka, park rozrywki Zatorland i Sady Klemensa w Podskarbicach Szlacheckich – bajkowy park blisko natury.

Kto zdobył najwięcej głosów w tegorocznym głosowaniu?  Magiczne Ogrody w Janowcu! To rodzinny park tematyczny, stworzony w oparciu o oryginalną, baśniową historię. Wśród setek kwiatów czy w koronach drzew przygotowano bajeczne krainy zamieszkiwane przez niezwykłe istoty. Każda z krain to sensoryczne pole doświadczeń, stymulujące rozwój i wyobraźnię dziecka.

– Dziękujemy Wszystkim za głosy, udostępnienia i tysiące pozytywnych komentarzy. To wielki zaszczyt dla zespołu tworzącego Magiczne Ogrody. Przemiłe wyróżnienie, które dodaje nam skrzydeł.  – dodaje Marta Bargieł, brand manager marki Magiczne Ogrody.

Jak widać w czołówce znalazły się zarówno duże jak i dopiero rozwijające się atrakcje, a każda z nich będzie mogła pochwalić się teraz certyfikatem wystawionym przez redakcję dzieckowpodrozy.pl. To efekt trwającej cały sezon pracy i właściwej komunikacji.

Złota Atrakcja – najbardziej lubiany park rozrwyki w Polsce

Część głosujących zdziwić mogło, że wśród nominowanych nie znalazł się popularny park rozrywki – Energylandia. Nie jest to jednak przeoczenie. Po dwukrotnym zwycięstwie w rankingu otrzymała od organizatora specjalny status „Złotej Atrakcji Dzieckowpodrozy.pl”, a uczestnicy głosowania mieli szansę na otrzymanie ufundowanych przez nią rodzinnych wejściówek.

– Jesteśmy dumni, że Energylandia stała się najbardziej lubianą rodzinną atrakcją w Polsce. To z myślą o naszych Gościach co roku wprowadzamy nowości. W tym roku Enegylandia powiększy się o szóstą strefę Aqualantis z flagową atrakcją Abyssus – komentuje Kris Kojder – Dyrektor ds. wizerunku & rzecznik prasowy Energylandii. 

You May Also Like

Leave a Reply