SEARCH

Atrakcje w Czorsztynie – jakie warto wybrać w zimie?

Atrakcje w Czorsztynie – jakie warto wybrać w zimie?

Zimowy wyjazd na narty to świetny pomysł na naładowanie baterii, odpoczynek i zmianę otoczenia przynajmniej na kilka dni. Jakie atrakcje czekają na Ciebie w Czorsztynie? Sprawdź, co pięknego do zaoferowania ma dla Ciebie województwo małopolskie! Otwórz się na nowe doznania i spędź urlop w pięknych okolicznościach małopolskiej przyrody. Zobacz, jakie atrakcje przygotowali dla Ciebie lokali przedsiębiorcy!

Atrakcje w Czorsztynie – które z nich koniecznie warto zobaczyć?

Jeśli chodzi o atrakcje w Czorsztynie, to na liście must see zdecydowanie znajdują się tutejszy zamek. Powstał przed wiekami na zamówienie króla Kazimierza Wielkiego i do dziś prezentuje się całkiem nieźle. To urokliwe miejsce odwiedzają ludzie w każdym wieku, starsi i młodsi, single i zakochani. Trawiasta plaża i piaszczysty teren do gry w piłkę siatkową to nie lada atrakcja dla mniejszych i większych turystów, którzy tu zawitają. Województwo małopolskie ma do zaoferowania osobom z różnych regionów bardzo dużo. Warto je odkrywać o różnych porach roku. 

Atrakcje rekreacyjne – jak spędzać czas wolny zimą w województwie małopolskim?

Atrakcje rekreacyjne w Kluczkowcach to przede wszystkim jazda na nartach. Liczne stoki i ogólnie pojęta infrastruktura sprzyjają stawianiu swoich pierwszych kroków właśnie na nartach. Malownicza, górzysta okolica dostarcza niesamowitych widoków i stwarza zachęcającą atmosferę do aktywności na świeżym powietrzu. Spędzanie czasu wolnego zimą w Kluczkowcach wiąże się z ruchem, zabawą i odpoczynkiem. Liczne trasy spacerowe, widok Beskidu Zachodniego i Pienin, ale też kontakt z przyrodą i cicha okolica – to wszystko sprawia, że nie ma chyba osoby, która nie zakochałaby się w tym regionie. Pomimo atrakcyjności okolicy nie jest ona tak zatłoczona jak Kraków, Zakopane czy Wieliczka. Dlatego też wciąż pozostaje do odkrycia przez wiele osób, ściągających tu zarówno z Małopolski, jak i z innych województw, często oddalonych o setki kilometrów. 

You May Also Like

Leave a Reply